Aha...
Kaj več. :)))

On 1/6/07, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Prevelik pritisk, zajebani šefi, zajebano delo.



Zdaj pa trobijo okol 400k plače da ne bo folk preveč razmišljlav o
razlogih
:-)



Sicer pa lahko Jernej kej več pove;)





-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of gyga
Sent: 6. januar 2007 17:06
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] delo



Dobro vprasanje je zakaj glavni programer zapusti svoje delo sredi

projekta(ce ni kaksna resna zadeva kot bolezen-da ne nastevam kaj
hujsega).

Ce se spomnimo predavanj predmeta vodenje projektov to ni priporocljivo

:D... ali drugace: podjetje si tega ne bi smelo privosciti.



On 1/6/07, Domen Grabec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

>

> A ni mal smešn da greš glavnega programerja iskat na Faks kjer folk nima

> dost izkušenj? Drgač pa pomojem delovno mesto ki je odprto ni za
glavnega

> programerja...

>

> LP, Domen

>

> On 1/6/07, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> >

> > Tudi če gre za neto je delo glavnega programerja zelo zelo naporno,

> > bistveno

> > bolj kot si lahko kdo misli in je to popolnoma upravičen znesek za
enega

> > ki

> > je sposoben opravljati tako delo - vedet je tudi treba da za to
delovno

> > mesto ne more pridet kar vsak ki je naredil seminarsko v .net pri IS.

> >

> >

> >

> > Sploh pa informacija 400k nič ne pove, tu je lahko vštet tudi prevoz,

> > malica

> > itd..

> >

> >

> >

> > LP

> >

> >

> >

> > -----Original Message-----

> > From: [EMAIL PROTECTED]

> > [mailto:[EMAIL PROTECTED] On

> Behalf

> > Of Matjaz Horvat

> > Sent: 6. januar 2007 16:10

> > To: FRIClist

> > Subject: Re: [Friclist] delo

> >

> >

> >

> > Ponavadi (če ne piše) se razume, da je bruto. Ampak v tem primeru

> >

> > potem (če je res to glavni programer) lahko pride dokaj povprečna

> >

> > plača.

> >

> >

> >

> > Ajde kojn, pojasni. :-)))

> >

> >

> >

> > LP,

> >

> > Matjaz

> >

> >

> >

> > On 1/6/07, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> >

> > > Dejansko si lahko (iz izkušenj) zaposlen redno, imaš vse ugodnosti

> redno

> >

> > > zaposlenega (13.plača...), plačan si pa še vedno na uro, seveda če

> imaš

> >

> > > status...

> >

> > > Pol pa računi... :)

> >

> > >

> >

> > > On 1/6/07, Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> >

> > > >

> >

> > > >

> >

> > > >    Jah, po mojih izkusnjah programerske place niso tako visoke.
Vsaj

> > ne

> >

> > > >    na zacetku.

> >

> > > >    Imas drugacne izkusnje ali govoris na pamet?

> >

> > > >    Numero Uno wrote:

> >

> > > >

> >

> > > >      25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je

> > problem?

> >

> > > >      Andrej Furlan wrote:

> >

> > > >

> >

> > > >         Jernej wrote:

> >

> > > >      Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se

> > programer,

> >

> > > >      najraje

> >

> > > >      za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal
najmanj

> >

> > > >      30ur na

> >

> > > >      teden).

> >

> > > >      Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.

> >

> > > >

> >

> > > >         Bruto ali neto? :-)

> >

> > > >         Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo

> nekomu,

> > ki

> >

> > > >      je

> >

> > > >         ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.

> >

> > > >         Lp, Andrej

> >

> > > >      __________ NOD32 1959 (20070105) Information __________

> >

> > > >      This message was checked by NOD32 antivirus system.

> >

> > > >      [1]http://www.eset.com

> >

> > > >

> >

> > > > References

> >

> > > >

> >

> > > >    1. http://www.eset.com/

> >

> > > >

> >

> > >

> >

> > >

> >

> > >

> >

> > > --

> >

> > > Jernej Vrčko

> >

> > > Cesta 4.julija 62

> >

> > > 8270 Krško, Slovenija

> >

> > > GSM: 040 45 46 41

> >

> > > MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]

> >

> > > SKYPE: kekecpasteta

> >

> > >

> >

> >

>




--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to