Ja... :)
...je bruto in seveda to pride neravno blesteča plača, če NISI plačan na uro
prek študenta. Prek študenta pa ti država nič ne vzame, razen na koncu leta
:)

On 1/6/07, Matjaz Horvat <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Ponavadi (če ne piše) se razume, da je bruto. Ampak v tem primeru
potem (če je res to glavni programer) lahko pride dokaj povprečna
plača.

Ajde kojn, pojasni. :-)))

LP,
Matjaz

On 1/6/07, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> Dejansko si lahko (iz izkušenj) zaposlen redno, imaš vse ugodnosti redno
> zaposlenega (13.plača...), plačan si pa še vedno na uro, seveda če imaš
> status...
> Pol pa računi... :)
>
> On 1/6/07, Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> >
> >    Jah, po mojih izkusnjah programerske place niso tako visoke. Vsaj
ne
> >    na zacetku.
> >    Imas drugacne izkusnje ali govoris na pamet?
> >    Numero Uno wrote:
> >
> >      25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je
problem?
> >      Andrej Furlan wrote:
> >
> >         Jernej wrote:
> >      Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se
programer,
> >      najraje
> >      za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj
> >      30ur na
> >      teden).
> >      Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.
> >
> >         Bruto ali neto? :-)
> >         Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo nekomu,
ki
> >      je
> >         ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.
> >         Lp, Andrej
> >      __________ NOD32 1959 (20070105) Information __________
> >      This message was checked by NOD32 antivirus system.
> >      [1]http://www.eset.com
> >
> > References
> >
> >    1. http://www.eset.com/
> >
>
>
>
> --
> Jernej Vrčko
> Cesta 4.julija 62
> 8270 Krško, Slovenija
> GSM: 040 45 46 41
> MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
> SKYPE: kekecpasteta
>




--
Jernej Vrčko
Cesta 4.julija 62
8270 Krško, Slovenija
GSM: 040 45 46 41
MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]
SKYPE: kekecpasteta

Reply via email to