A ni mal smešn da greš glavnega programerja iskat na Faks kjer folk nima
dost izkušenj? Drgač pa pomojem delovno mesto ki je odprto ni za glavnega
programerja...

LP, Domen

On 1/6/07, Tine Mahkovec <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Tudi če gre za neto je delo glavnega programerja zelo zelo naporno,
bistveno
bolj kot si lahko kdo misli in je to popolnoma upravičen znesek za enega
ki
je sposoben opravljati tako delo - vedet je tudi treba da za to delovno
mesto ne more pridet kar vsak ki je naredil seminarsko v .net pri IS.



Sploh pa informacija 400k nič ne pove, tu je lahko vštet tudi prevoz,
malica
itd..



LP



-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf
Of Matjaz Horvat
Sent: 6. januar 2007 16:10
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] delo



Ponavadi (če ne piše) se razume, da je bruto. Ampak v tem primeru

potem (če je res to glavni programer) lahko pride dokaj povprečna

plača.



Ajde kojn, pojasni. :-)))



LP,

Matjaz



On 1/6/07, Jernej Vrcko <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> Dejansko si lahko (iz izkušenj) zaposlen redno, imaš vse ugodnosti redno

> zaposlenega (13.plača...), plačan si pa še vedno na uro, seveda če imaš

> status...

> Pol pa računi... :)

>

> On 1/6/07, Andrej Furlan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

> >

> >

> >    Jah, po mojih izkusnjah programerske place niso tako visoke. Vsaj
ne

> >    na zacetku.

> >    Imas drugacne izkusnje ali govoris na pamet?

> >    Numero Uno wrote:

> >

> >      25 dni, 8 ur dnevno, 200 ur, 2k na uro, 400k neto. Kje je
problem?

> >      Andrej Furlan wrote:

> >

> >         Jernej wrote:

> >      Tole me je prosu kolega da mal raztrobim. Torej isce se
programer,

> >      najraje

> >      za redno zaposlitev, lahko pa tudi student (ki bo delal najmanj

> >      30ur na

> >      teden).

> >      Placa za redno zaposlitev je kar dobra tm okoli 400k.

> >

> >         Bruto ali neto? :-)

> >         Bolj se mi zdi da je tole bruto. Ne verjamem, da bodo nekomu,
ki

> >      je

> >         ravno prisel v frimo dali kar 400k neto place.

> >         Lp, Andrej

> >      __________ NOD32 1959 (20070105) Information __________

> >      This message was checked by NOD32 antivirus system.

> >      [1]http://www.eset.com

> >

> > References

> >

> >    1. http://www.eset.com/

> >

>

>

>

> --

> Jernej Vrčko

> Cesta 4.julija 62

> 8270 Krško, Slovenija

> GSM: 040 45 46 41

> MSN messenger: [EMAIL PROTECTED]

> SKYPE: kekecpasteta

>


Reply via email to