Če niste opazili, je naestudenta bilo dodano "Prijava na kolokvije".
Imam obcutek, da sistem cekira na katere kolokvije smo se prijavili in
kaksen je bil rezultat. In ti nato pusti oz. zavrne prijavo na izpit.
Ker v preteklih letih se ne spomnim, da bi kadarkoli zavrnil prijavo na
izpit, ce sem obkljukal s kolokviji.
Jst sem se prijavil na izpit, pa bom pač poslal mail da sem s kolokviji
naredil.
lp,
Domen Gostincar wrote:
Ampak prijavit na izpit s kolokviji se pa se vedno ne da... Ah ja...
bomo se
mal pocakal
On 12/01/07, Ales Glavina <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Rezultati kolokvija so že na strani
http://ucilnica.fmf.uni-lj.si/mod/resource/view.php?id=2582
Čau