LOL...pa ne na nasem faxu!!! :D

On 1/12/07, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Jaz sem naredil isto, ampak ce so kolokviji zdaj ze popravljeni, bi se
lahko
dejansko prijavili na izpit iz terorije s kolokviji.

On 12/01/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Če niste opazili, je naestudenta bilo dodano "Prijava na kolokvije".
> Imam obcutek, da sistem cekira na katere kolokvije smo se prijavili in
> kaksen je bil rezultat. In ti nato pusti oz. zavrne prijavo na izpit.
>
> Ker v preteklih letih se ne spomnim, da bi kadarkoli zavrnil prijavo na
> izpit, ce sem obkljukal s kolokviji.
>
> Jst sem se prijavil na izpit, pa bom pač poslal mail da sem s kolokviji
> naredil.
>
> lp,
>
>
> Domen Gostincar wrote:
> > Ampak prijavit na izpit s kolokviji se pa se vedno ne da... Ah ja...
> > bomo se
> > mal pocakal
> >
> >
> > On 12/01/07, Ales Glavina <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >>
> >> Rezultati kolokvija so že na strani
> >>
> >>
> >>
> >> http://ucilnica.fmf.uni-lj.si/mod/resource/view.php?id=2582
> >>
> >>
> >>
> >>
> >>
> >> Čau
> >>
> >>
> >
> >
>
>
>


--
lp, Domen Gostincar

Reply via email to