Vprasanje glede teorije pri OM: ce se na prvem roku (23.1.) v prvih 15min
odjavim, kot je mozno pri Batagelju, a je varjanta da grem pol se na drugi
zimski rok(6.2.)?

2007/1/13, Jasna Skrbec <[EMAIL PROTECTED]>:

LOL...pa ne na nasem faxu!!! :D

On 1/12/07, Domen Gostincar <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> Jaz sem naredil isto, ampak ce so kolokviji zdaj ze popravljeni, bi se
> lahko
> dejansko prijavili na izpit iz terorije s kolokviji.
>
> On 12/01/07, Numero Uno <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> >
> > Če niste opazili, je naestudenta bilo dodano "Prijava na kolokvije".
> > Imam obcutek, da sistem cekira na katere kolokvije smo se prijavili in
> > kaksen je bil rezultat. In ti nato pusti oz. zavrne prijavo na izpit.
> >
> > Ker v preteklih letih se ne spomnim, da bi kadarkoli zavrnil prijavo
na
> > izpit, ce sem obkljukal s kolokviji.
> >
> > Jst sem se prijavil na izpit, pa bom pač poslal mail da sem s
kolokviji
> > naredil.
> >
> > lp,
> >
> >
> > Domen Gostincar wrote:
> > > Ampak prijavit na izpit s kolokviji se pa se vedno ne da... Ah ja...
> > > bomo se
> > > mal pocakal
> > >
> > >
> > > On 12/01/07, Ales Glavina <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> > >>
> > >> Rezultati kolokvija so že na strani
> > >>
> > >>
> > >>
> > >> http://ucilnica.fmf.uni-lj.si/mod/resource/view.php?id=2582
> > >>
> > >>
> > >>
> > >>
> > >>
> > >> Čau
> > >>
> > >>
> > >
> > >
> >
> >
> >
>
>
> --
> lp, Domen Gostincar
>

Reply via email to