Lovro Sun, 14 Jan 2007 12:13:05 -0800
kako nej se pa prjavimo. ce ne dela e-student?? Nejc wrote:
A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS? Lp Nejc
A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS?
Lp Nejc