Hvala! Asistent (za informatike) je pa [EMAIL PROTECTED]
Lp Nejc -----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Lovro Sent: 14. januar 2007 21:30 To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] OS izpit izpit je ob 9h v P4 http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html (desno pod sliko pise) aja, kdo je pa asistent? oz ce ma kdo kr kksn mail od njega... hvala lp Lovro Jernej Jerebic wrote: > posli mail profesorju in asistentu > > On 1/14/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >> >> kako nej se pa prjavimo. ce ne dela e-student?? >> >> Nejc wrote: >> > A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS? >> > >> > Lp >> > Nejc >> > >> > >> > >> > >> >> >> > >
