izpit je ob 9h v P4 http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html (desno pod sliko pise)
aja, kdo je pa asistent? oz ce ma kdo kr kksn mail od njega... hvala lp Lovro Jernej Jerebic wrote:
posli mail profesorju in asistentu On 1/14/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote:kako nej se pa prjavimo. ce ne dela e-student?? Nejc wrote: > A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS? > > Lp > Nejc > > > >
