izpit je ob 9h v P4

http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html
(desno pod sliko pise)

aja, kdo je pa asistent? oz ce ma kdo kr kksn mail od njega...

hvala

lp Lovro

Jernej Jerebic wrote:
posli mail profesorju in asistentu

On 1/14/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

kako nej se pa prjavimo. ce ne dela e-student??

Nejc wrote:
> A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS?
>
> Lp
> Nejc
>
>
>
>







Reply via email to