posli mail profesorju in asistentu On 1/14/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
kako nej se pa prjavimo. ce ne dela e-student?? Nejc wrote: > A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS? > > Lp > Nejc > > > >
-- Lp, Jernej
posli mail profesorju in asistentu On 1/14/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
kako nej se pa prjavimo. ce ne dela e-student?? Nejc wrote: > A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS? > > Lp > Nejc > > > >
-- Lp, Jernej