posli mail profesorju in asistentu

On 1/14/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

kako nej se pa prjavimo. ce ne dela e-student??

Nejc wrote:
> A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS?
>
> Lp
> Nejc
>
>
>
>





--
Lp,

Jernej

Reply via email to