Zdravo! > posli mail profesorju in asistentu
Cakaj, kaj mi (PO) imamo izpit iz OS? A ni rekel, da se bo iz nalog gledalo? Mitar
Zdravo! > posli mail profesorju in asistentu
Cakaj, kaj mi (PO) imamo izpit iz OS? A ni rekel, da se bo iz nalog gledalo? Mitar