to sem rabil...hvala
Nejc wrote:
Hvala!
Asistent (za informatike) je pa [EMAIL PROTECTED]
Lp
Nejc
-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Lovro
Sent: 14. januar 2007 21:30
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] OS izpit
izpit je ob 9h v P4
http://www.fri.uni-lj.si/si/osebje/28/oseba.html
(desno pod sliko pise)
aja, kdo je pa asistent? oz ce ma kdo kr kksn mail od njega...
hvala
lp Lovro
Jernej Jerebic wrote:
posli mail profesorju in asistentu
On 1/14/07, Lovro <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
kako nej se pa prjavimo. ce ne dela e-student??
Nejc wrote:
A kdo ve, kdaj se v sredo pise izpit iz OS?
Lp
Nejc