Hehehe...kje ga boš pa dobil :) On 1/23/07, Tomaz Kuralt <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Potrebujemo nekega študenta s smeri Informatika, ki bi bil pripravljen igrati v promocijskem filmu o informatiki. LP, Tomaž
Hehehe...kje ga boš pa dobil :) On 1/23/07, Tomaz Kuralt <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Potrebujemo nekega študenta s smeri Informatika, ki bi bil pripravljen igrati v promocijskem filmu o informatiki. LP, Tomaž