Hehehe...kje ga boš pa dobil :)

On 1/23/07, Tomaz Kuralt <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Potrebujemo nekega študenta s smeri Informatika, ki bi bil pripravljen
igrati v promocijskem filmu o informatiki.



LP, Tomaž


Reply via email to