Zivjo!
Gre za dokumentarne filme nraočene od europske unije, ki bodo mladim
predstavili 13 najbolj perspektivnih poklicev.
V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in
študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena
darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do
25.februarja enkrat.
Seveda bo datum po dogovoru z komplet ekipo in njima.
Gre za precej profesionalno snemanje. Ekipa 7 profesionalcev z nevem
kakšnimi kamerami, katere naj bi bile samo 2-3 v sloveniji.
Vključen je masker, tonski mojster, lučkar,...
Prav tako, pa je dobrodošla kakšna dobra ideja za filmček. Recimo ko so
snemali nekaj za poklicnega fizioterapevta, so si izmislili zgodbico
o neki ritmični plesalki, ki je imela uspešno kariero potem pa si je
zlomila gleženji in potem je morala hoditi na fizioterapijo, in se
kancek romantike med njima:).
Gre se za neko idejo, ki jo bo nekako 15 letnikom interesantna oz.
gimnazijcem in jih bo s tem pritegnila k študiju.
Mislim, da bo zadeva zelo zanimiva in priporočam informatikom, da se
odločijo za sodelovanje in javijo Vidi in Tomažu.
lp
Mojca