Ja ta ideja z tajnico mi je usec, sam tega pol sploh neb blo treba posnet. Napis na muli "secretary" pa izber video, pa nej me koklja v rit brcne ce ne bos najdu kake scene z mladim racunalnicarjem.
-----Original Message----- From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of Bine Gorjanc Sent: Wednesday, January 24, 2007 2:49 PM To: FRIClist Subject: Re: [Friclist] [INF] Igralec za film o informatiki Hmm...student pride postaviti bazo k tajnici pa se med njima splete romantika? :))) Lp 2007/1/24, Mojca Galun <[EMAIL PROTECTED]>: > Zivjo! > > Gre za dokumentarne filme nraočene od europske unije, ki bodo mladim > predstavili 13 najbolj perspektivnih poklicev. > V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in > študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena > darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do > 25.februarja enkrat. > Seveda bo datum po dogovoru z komplet ekipo in njima. > > Gre za precej profesionalno snemanje. Ekipa 7 profesionalcev z nevem > kakšnimi kamerami, katere naj bi bile samo 2-3 v sloveniji. > Vključen je masker, tonski mojster, lučkar,... > Prav tako, pa je dobrodošla kakšna dobra ideja za filmček. Recimo ko so > snemali nekaj za poklicnega fizioterapevta, so si izmislili zgodbico > o neki ritmični plesalki, ki je imela uspešno kariero potem pa si je > zlomila gleženji in potem je morala hoditi na fizioterapijo, in se > kancek romantike med njima:). > > Gre se za neko idejo, ki jo bo nekako 15 letnikom interesantna oz. > gimnazijcem in jih bo s tem pritegnila k študiju. > Mislim, da bo zadeva zelo zanimiva in priporočam informatikom, da se > odločijo za sodelovanje in javijo Vidi in Tomažu. > > lp > Mojca > >
