zakaj pa lih informatika... ?
to je predznanje potrebno ;)


On 1/24/07, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:

Tomaz, raje se obrni na ekonomsko fak. ali fdv, pa posnamite punce v
mokrih
majckah kako programirajo in debugirajo. Ce bos pa poleg zensk rabil se
moskega pa se jst javim!

On 1/23/07, Broj Jedan <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>
> A o čem pa gre reklama? Možda bi jaz pršu da igram.
> Samo ja mislim, da bi bilo dost bolje ako bi neka cura igrala ;)
>
> lp,
>
> Tomaz Kuralt wrote:
> > Potrebujemo nekega študenta s smeri Informatika, ki bi bil pripravljen
> > igrati v promocijskem filmu o informatiki.
> >
> >
> >
> > LP, Tomaž
> >
> >
> >
>
>
>

Reply via email to