zakaj pa lih informatika... ? to je predznanje potrebno ;)
On 1/24/07, gyga <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
Tomaz, raje se obrni na ekonomsko fak. ali fdv, pa posnamite punce v mokrih majckah kako programirajo in debugirajo. Ce bos pa poleg zensk rabil se moskega pa se jst javim! On 1/23/07, Broj Jedan <[EMAIL PROTECTED]> wrote: > > A o čem pa gre reklama? Možda bi jaz pršu da igram. > Samo ja mislim, da bi bilo dost bolje ako bi neka cura igrala ;) > > lp, > > Tomaz Kuralt wrote: > > Potrebujemo nekega študenta s smeri Informatika, ki bi bil pripravljen > > igrati v promocijskem filmu o informatiki. > > > > > > > > LP, Tomaž > > > > > > > > >
