Tisto na e-muli ni prav zelo profesionalno naravnano. :)

Bo kakšna avdicija ali žreb? Če bo tako kot je opisala Mojca, bi me
zanimalo. Gotovo bi bila zanimiva izkušnja.

lp

2007/1/24, Jernej <[EMAIL PROTECTED]>:

Ja ta ideja z tajnico mi je usec, sam tega pol sploh neb blo treba posnet.
Napis na muli "secretary" pa izber video, pa nej me koklja v rit brcne ce
ne
bos najdu kake scene z mladim racunalnicarjem.

-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED]
[mailto:[EMAIL PROTECTED] On Behalf Of
Bine Gorjanc
Sent: Wednesday, January 24, 2007 2:49 PM
To: FRIClist
Subject: Re: [Friclist] [INF] Igralec za film o informatiki

Hmm...student pride postaviti bazo k tajnici pa se med njima splete
romantika? :)))

Lp


2007/1/24, Mojca Galun <[EMAIL PROTECTED]>:
> Zivjo!
>
> Gre za dokumentarne filme nraočene od europske unije, ki bodo mladim
> predstavili 13 najbolj perspektivnih poklicev.
> V izbor je prišel tudi informatik. In zato potrebujemo študenta in
> študentko, ki bi ju ta stvar zanimala in bi bila pripravljena
> darovati tam nekje 4 ure svojega prostega časa v terminu od 5- do
> 25.februarja enkrat.
> Seveda bo datum po dogovoru z komplet ekipo in njima.
>
> Gre za precej profesionalno snemanje. Ekipa 7 profesionalcev z nevem
> kakšnimi kamerami, katere naj bi bile samo 2-3 v sloveniji.
> Vključen je masker, tonski mojster, lučkar,...
> Prav tako, pa je dobrodošla kakšna dobra ideja za filmček. Recimo ko so
> snemali nekaj za poklicnega fizioterapevta, so si izmislili zgodbico
> o neki ritmični plesalki, ki je imela uspešno kariero potem pa si je
> zlomila gleženji in potem je morala hoditi na fizioterapijo, in se
> kancek romantike med njima:).
>
> Gre se za neko idejo, ki jo bo nekako 15 letnikom interesantna oz.
> gimnazijcem in jih bo s tem pritegnila k študiju.
> Mislim, da bo zadeva zelo zanimiva in priporočam informatikom, da se
> odločijo za sodelovanje in javijo Vidi in Tomažu.
>
> lp
> Mojca
>
>



Reply via email to