A o čem pa gre reklama? Možda bi jaz pršu da igram. Samo ja mislim, da bi bilo dost bolje ako bi neka cura igrala ;)
lp, Tomaz Kuralt wrote:
Potrebujemo nekega študenta s smeri Informatika, ki bi bil pripravljenigrati v promocijskem filmu o informatiki.LP, Tomaž
