A o čem pa gre reklama? Možda bi jaz pršu da igram.
Samo ja mislim, da bi bilo dost bolje ako bi neka cura igrala ;)

lp,

Tomaz Kuralt wrote:
Potrebujemo nekega študenta s smeri Informatika, ki bi bil pripravljen
igrati v promocijskem filmu o informatiki.
LP, Tomaž




Reply via email to