A film ali informatika !? :) lp.
Miha Sinkovec pravi:
Hehehe...kje ga boš pa dobil :) On 1/23/07, Tomaz Kuralt <[EMAIL PROTECTED]> wrote:Potrebujemo nekega študenta s smeri Informatika, ki bi bil pripravljen igrati v promocijskem filmu o informatiki. LP, Tomaž
