szistvan wrote: > On Wed, 18 Nov 2009 09:01:22 +0100, Szilard STANGE > <[email protected]> wrote: >> Hali, >> >>> Tehát várnék néhány kulcsszót, ötletet, hogy merre nézzek szét? >>> Leírást - annak linkjét - is szívesen fogadok. ;-) >> haproxy vagy nginx a három gép előtt failover clusterben > > Köszönöm, szétnézek ezirányban.
Lehet, hogy en ertettem valami felre, de mintha a 3 szerver fizikailag eleg tavol lenne egymastol, nem? -- Gabor HALASZ <[email protected]> _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
