On Wed, 2009-11-18 at 11:28 +0100, Medovárszky Zoltán wrote:
> 2009.11.18. 11:07 keltezéssel, szistvan írta:
> >> haproxy vagy nginx a három gép előtt failover clusterben
> >>      
> > Köszönöm, szétnézek ezirányban.
> >    
> Nginx-et javaslom, atomstabil, minimális erőforrásigény.
> 
> Én végeztem vele fizetős szolgáltatón keresztül terhelési méréseket is, 
> jelenleg egy elég kritikus környezetben működik, van pár dolog amire 
> érdemes figyelni.
> Tesztek alatt egyébként összesen 800 request/sec -ig terheltem, egy 
> 1,5mb-os statikus (flashes) oldalt, amit 3 szerver szolgált ki, melyből 
> az egyik maga a terheléselosztó volt (kisebb súlyozással). Ennek még kb 
> a 4x-esét bírta volna el elfogadható load értékekkel.
> 
> Ha van rá igény összeállítok egy mini-howto-t.

Engem pl. érdekelne! Köszi!

-- 
Üdvözlettel,
Gábriel Ákos
-=E-Mail :[email protected]|Web:  http://www.i-logic.hu=-
-=Tel/fax:+3612391618            |Mobil:+36209278894         =-

_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz