On Wed, 2009-11-18 at 11:28 +0100, Medovárszky Zoltán wrote: > 2009.11.18. 11:07 keltezéssel, szistvan írta: > >> haproxy vagy nginx a három gép előtt failover clusterben > >> > > Köszönöm, szétnézek ezirányban. > > > Nginx-et javaslom, atomstabil, minimális erőforrásigény. > > Én végeztem vele fizetős szolgáltatón keresztül terhelési méréseket is, > jelenleg egy elég kritikus környezetben működik, van pár dolog amire > érdemes figyelni. > Tesztek alatt egyébként összesen 800 request/sec -ig terheltem, egy > 1,5mb-os statikus (flashes) oldalt, amit 3 szerver szolgált ki, melyből > az egyik maga a terheléselosztó volt (kisebb súlyozással). Ennek még kb > a 4x-esét bírta volna el elfogadható load értékekkel. > > Ha van rá igény összeállítok egy mini-howto-t.
Engem pl. érdekelne! Köszi! -- Üdvözlettel, Gábriel Ákos -=E-Mail :[email protected]|Web: http://www.i-logic.hu=- -=Tel/fax:+3612391618 |Mobil:+36209278894 =- _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
