Hali, > Első gondolatom, hogy DNS-ben alacsony TTL mellett a domainhez több IP-t > rendelek, egy script pedig figyeli, hogy élnek -e a végpontok, amelyik > kiesik, azt kiszedi a DNS-ből. > Ez esetben azzal nem tudok mit kezdeni, ha a primary DNS szakad le, mert > akkor a frissítések az alacsony TTL miatt nem jutnak érvényre. > > Tehát várnék néhány kulcsszót, ötletet, hogy merre nézzek szét? > Leírást - annak linkjét - is szívesen fogadok. ;-)
haproxy vagy nginx a három gép előtt failover clusterben Üdv _________________________________________________ linux lista - [email protected] http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux
