Hali,

> Első gondolatom, hogy DNS-ben alacsony TTL mellett a domainhez több IP-t
> rendelek, egy script pedig figyeli, hogy élnek -e a végpontok, amelyik
> kiesik, azt kiszedi a DNS-ből.
> Ez esetben azzal nem tudok mit kezdeni, ha a primary DNS szakad le, mert
> akkor a frissítések az alacsony TTL miatt nem jutnak érvényre.
> 
> Tehát várnék néhány kulcsszót, ötletet, hogy merre nézzek szét?
> Leírást - annak linkjét - is szívesen fogadok. ;-)

haproxy vagy nginx a három gép előtt failover clusterben

Üdv


_________________________________________________
linux lista      -      [email protected]
http://mlf2.linux.rulez.org/mailman/listinfo/linux

válasz