> Najlepiej założyć sobie teczkę w kiosku i wtedy ma się tą pewność że się
> gazetki nie przegapi.
>
------------------------------------------------------------------

ale odjazd! akurat wczoraj wieczorkiem wybrałem się na małe zakupy w
supermarkiecie i aż przystanąłem z otwartą gębą przed półką z prasą.........
na której z niedowierzaniem zobaczyłem gazetkę "OFF-ROAD.PL" !!! niech to
szanownych kolegów nie zdziwi, że tak się tym podjarałem ale tu w Chipago
takich ciekawych magazynów nie widuje się często. Artykuły czytam na raty by
jak najdłużej móc chłonąć wszystko co tam napisano...... przyjdzie mi pewnie
znowu chwilę czekać zanim dorwę się do następnego numeru...........

PS. Land Rover na okładce z wyprawy do Turcji...... czy to jest ostatni
numer???

Pozdrawiam szanownych kolegów,

Andre
94 Un-Limited

Odpowiedź listem elektroniczym