On pią, 07 wrz 2001, Piotr Krajewski wrote:

> Tez kupilem nasz Wspanialy Nieregularnik...
> 
> i pograzylem sie w lekturze
> 
> Piotr
> L-200+1/2Gaz69
> 
> ps. teraz pozostaje tylko czekac na Katalog 4x4 
> 
> My wiemy jak czekac na katalog :-)))
> 
> 
> 
> >....już jest w W-wie.
Jak mówiłem. U ojca w kiosku była już wczoraj o 6 rano. 
No i się przeczytała już buuuuu
-- 
Radosław Michalski

[EMAIL PROTECTED]

Odpowiedź listem elektroniczym