On pią, 07 wrz 2001, Piotr Krajewski wrote: > Tez kupilem nasz Wspanialy Nieregularnik... > > i pograzylem sie w lekturze > > Piotr > L-200+1/2Gaz69 > > ps. teraz pozostaje tylko czekac na Katalog 4x4 > > My wiemy jak czekac na katalog :-))) > > > > >....już jest w W-wie. Jak mówiłem. U ojca w kiosku była już wczoraj o 6 rano. No i się przeczytała już buuuuu -- Radosław Michalski [EMAIL PROTECTED]
- RE: [OFF-ROAD] Gazetka Piotr Krajewski
- [OFF-ROAD] Gazetka Marcin Sawicki
- RE: [OFF-ROAD] Gazetka Radosław Michalski
- RE: [OFF-ROAD] Gazetka Damian Kaźmierczak
- Re: [OFF-ROAD] Gazetka Andre Hryn
- [OFF-ROAD] Gazetka Aleksander J . Studziński
- Re: [OFF-ROAD] Gazetka Andre Hryn
- [OFF-ROAD] Gazetka Aleksander J . Studziński
- Re: [OFF-ROAD] Gazetka Andre Hryn
- [OFF-ROAD] gazetka Radosław Michalski
- [OFF-ROAD] gazetka Piotr Krajewski
- [OFF-ROAD] gazetka Radosław Michalski
- Re: [OFF-ROAD] gazetka jacek_sz
