....już jest w W-wie. Wszedłem, jak co rano po papieroski do Kiosku, a tu szok, jest Gazetka Zakładowa. Więc nabyłem.
- RE: [OFF-ROAD] Gazetka Piotr Krajewski
- Re: RE: [OFF-ROAD] Gazetka Marcin Sawicki
- Re: RE: [OFF-ROAD] Gazetka Radosław Michalski
- RE: [OFF-ROAD] Gazetka Damian Kaźmierczak
- Re: [OFF-ROAD] Gazetka Andre Hryn
- [OFF-ROAD] Gazetka Aleksander J . Studziński
- Re: [OFF-ROAD] Gazetka Andre Hryn
- [OFF-ROAD] Gazetka Aleksander J . Studziński
- Re: [OFF-ROAD] Gazetka Andre Hryn
- [OFF-ROAD] gazetka Radosław Michalski
- [OFF-ROAD] gazetka Piotr Krajewski
- [OFF-ROAD] gazetka Radosław Michalski
