> > PS. Land Rover na okładce z wyprawy do Turcji...... czy to jest ostatni
> > numer???
> Tak jak mowisz,ostatni.
> ------------------------------------------------------
>
> sorki, gwoli ścisłości..... mam nadzieję, że to nie będzie OSTATNI numer
> tego pisemka....... powiedzmy więc, że jest to numer bieżący???
aktualny???
> jak to inaczej określić by się nie kojarzyło?
Hahahaha, faktycznie,ale to zabrzmialo....;-)))
> Z tego co do tej pory przeczytałem (pierwszy, większy artykuł.... zdaje
się
> o Off-Road.pl trophy???) to widzę, że nawet z moim "poważnie rozbudowanym"
> Explorerem nie miałbym szans.....
Wyolbrzymiasz.
Olek
______________________________________________________________________
Zobacz kto wygra wybory 2001?
http://wybory.hoga.pl