> PS. Land Rover na okładce z wyprawy do Turcji...... czy to jest ostatni
> numer???
Tak jak mowisz,ostatni.
------------------------------------------------------
sorki, gwoli ścisłości..... mam nadzieję, że to nie będzie OSTATNI numer
tego pisemka....... powiedzmy więc, że jest to numer bieżący??? aktualny???
jak to inaczej określić by się nie kojarzyło?
Z tego co do tej pory przeczytałem (pierwszy, większy artykuł.... zdaje się
o Off-Road.pl trophy???) to widzę, że nawet z moim "poważnie rozbudowanym"
Explorerem nie miałbym szans.....
Pozdrawiam,
Andre
94 Un-Limited