cze! :) moze ktos ostatnio darowal komus polowe samochodu? potrzebuje wzoru umowy darowizny - ewentualnych wskazowek "pol gazika" - jak to napisac urzedniczo?
pozdrowienia i z gory dzieki tolo
cze! :) moze ktos ostatnio darowal komus polowe samochodu? potrzebuje wzoru umowy darowizny - ewentualnych wskazowek "pol gazika" - jak to napisac urzedniczo?
pozdrowienia i z gory dzieki tolo