cze! :)
moze ktos ostatnio darowal komus polowe samochodu?
potrzebuje wzoru umowy darowizny - ewentualnych wskazowek
"pol gazika" - jak to napisac urzedniczo?

pozdrowienia i z gory dzieki
tolo

Odpowiedź listem elektroniczym