no... i jesli... no dobra nie zalamujmy czlowieka... PYTON ----- Original Message ----- From: Piotr Adamczyk <[EMAIL PROTECTED]> To: <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Saturday, March 16, 2002 7:09 PM Subject: [OFF-ROAD] dac komus pol gazika :)
> ppajton wrote: > > > > ... i pojsc i zaplacic podatek od tej darowizny w urzedzie skarbowym (20% > > wartosci umowy)... > > ...i pojsc do urzedu komunikacji i zaplacic za zamiany w dowodzie > > rejestracyjnym (nie wiem ile)... > > ... i pojsc do ubezpieczalni i ubezpieczyc samochod ze znizka lub zwyzka (to > > zalezy od wieku itp itd)... > > ...i wrescie jezdzic wspolwalsnym samochodem i jak sie co (nie daj Boze) > > stanie to znizki z OC leca na obu wspolwalascicieli... > > ...i jak sie bedzie chcialo sprzedac samochod to trzeba bedzie zgode obu > > wlascicieli... > > ... i jak chcesz dostac wyplate ubezpieczenia (np. z OC sprawcy) to sie > musi stawic dwoch wlascicieli ;-)) > > Adampio >
