no...
i jesli...
no dobra nie zalamujmy czlowieka...
PYTON
----- Original Message -----
From: Piotr Adamczyk <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Saturday, March 16, 2002 7:09 PM
Subject: [OFF-ROAD] dac komus pol gazika :)


> ppajton wrote:
> >
> > ... i pojsc i zaplacic podatek od tej darowizny w urzedzie skarbowym
(20%
> > wartosci umowy)...
> > ...i pojsc do urzedu komunikacji i zaplacic za zamiany w dowodzie
> > rejestracyjnym (nie wiem ile)...
> > ... i pojsc do ubezpieczalni i ubezpieczyc samochod ze znizka lub zwyzka
(to
> > zalezy od wieku itp itd)...
> > ...i wrescie jezdzic wspolwalsnym samochodem i jak sie co (nie daj Boze)
> > stanie to znizki z OC leca na obu wspolwalascicieli...
> > ...i jak sie bedzie chcialo sprzedac samochod to trzeba bedzie zgode obu
> > wlascicieli...
>
> ... i jak chcesz dostac wyplate ubezpieczenia (np. z OC  sprawcy) to sie
> musi stawic dwoch wlascicieli ;-))
>
> Adampio
>

Odpowiedź listem elektroniczym