Witam!
Czy byl by ktoś zainteresowany wyciagarkami mechanicznymi od stara w cenie
ok. 500 PLN (bez liny). Jesli tak to prosze pisac na adres 
[EMAIL PROTECTED]
Pozdrawiam
Kamil Jablonski


Odpowiedź listem elektroniczym