ppajton wrote:
> 
> ... i pojsc i zaplacic podatek od tej darowizny w urzedzie skarbowym (20%
> wartosci umowy)...
> ...i pojsc do urzedu komunikacji i zaplacic za zamiany w dowodzie
> rejestracyjnym (nie wiem ile)...
> ... i pojsc do ubezpieczalni i ubezpieczyc samochod ze znizka lub zwyzka (to
> zalezy od wieku itp itd)...
> ...i wrescie jezdzic wspolwalsnym samochodem i jak sie co (nie daj Boze)
> stanie to znizki z OC leca na obu wspolwalascicieli...
> ...i jak sie bedzie chcialo sprzedac samochod to trzeba bedzie zgode obu
> wlascicieli...

... i jak chcesz dostac wyplate ubezpieczenia (np. z OC  sprawcy) to sie
musi stawic dwoch wlascicieli ;-))

Adampio

Odpowiedź listem elektroniczym