ppajton wrote: > > ... i pojsc i zaplacic podatek od tej darowizny w urzedzie skarbowym (20% > wartosci umowy)... > ...i pojsc do urzedu komunikacji i zaplacic za zamiany w dowodzie > rejestracyjnym (nie wiem ile)... > ... i pojsc do ubezpieczalni i ubezpieczyc samochod ze znizka lub zwyzka (to > zalezy od wieku itp itd)... > ...i wrescie jezdzic wspolwalsnym samochodem i jak sie co (nie daj Boze) > stanie to znizki z OC leca na obu wspolwalascicieli... > ...i jak sie bedzie chcialo sprzedac samochod to trzeba bedzie zgode obu > wlascicieli...
... i jak chcesz dostac wyplate ubezpieczenia (np. z OC sprawcy) to sie musi stawic dwoch wlascicieli ;-)) Adampio
