tolek wrote: > > cze! :) > moze ktos ostatnio darowal komus polowe samochodu? > potrzebuje wzoru umowy darowizny - ewentualnych wskazowek > "pol gazika" - jak to napisac urzedniczo? >
Jak kiedy mialem polowe poloneza, jak gdzies jeszcze znajde (dawne czasy) umowe darowizny to dam znac Ale nie widze problemow zeby napisac "darowuje 1/2 samochodu marki XXX, nr rej XXXX o wartosci XXXX" Adampio
