tolek wrote:
> 
> cze! :)
> moze ktos ostatnio darowal komus polowe samochodu?
> potrzebuje wzoru umowy darowizny - ewentualnych wskazowek
> "pol gazika" - jak to napisac urzedniczo?
> 

Jak kiedy mialem polowe poloneza, jak gdzies jeszcze znajde (dawne
czasy) umowe darowizny to dam znac
Ale nie widze problemow zeby napisac "darowuje 1/2 samochodu marki XXX,
nr rej XXXX o wartosci XXXX" 

Adampio

Odpowiedź listem elektroniczym