>moze ktos ostatnio darowal komus polowe samochodu?
>potrzebuje wzoru umowy darowizny - ewentualnych wskazowek
>"pol gazika" - jak to napisac urzedniczo?

Moge przeslac na priv skan takiej umowy, tylko ze np. moj
urzad skarbowy lubi na swoim druczku i takowy mi dali.
Dokladnie to samo robilem z moim Gazem.
A co do ubezpieczen (znizek - bo pewnie o to Ci chodzi), to
w razie jakiejs szkody (wlasna wina) to i tak spada sie na
rok czy dwa tylko do grupy wyzej (np. z 60% na 50%)
Pozdro
Michal S (GAZ 69M)
Poznan



-- 

Okresl Swoje potrzeby - my znajdziemy oferte za Ciebie!
[ http://oferty.onet.pl ]

Odpowiedź listem elektroniczym