>moze ktos ostatnio darowal komus polowe samochodu? >potrzebuje wzoru umowy darowizny - ewentualnych wskazowek >"pol gazika" - jak to napisac urzedniczo?
Moge przeslac na priv skan takiej umowy, tylko ze np. moj urzad skarbowy lubi na swoim druczku i takowy mi dali. Dokladnie to samo robilem z moim Gazem. A co do ubezpieczen (znizek - bo pewnie o to Ci chodzi), to w razie jakiejs szkody (wlasna wina) to i tak spada sie na rok czy dwa tylko do grupy wyzej (np. z 60% na 50%) Pozdro Michal S (GAZ 69M) Poznan -- Okresl Swoje potrzeby - my znajdziemy oferte za Ciebie! [ http://oferty.onet.pl ]
