> Wyjasnijcie mi prosze jak czytac te rozmiary: 31.10x50 r 15. W temacie > off- road zaczynam dzialac, ale nigdy nie spotkalem sie z takimi > oznaczeniami. Przetlumaczcie mi to na cm lub na cale. Wysokosc (srednica calego kola) x szerokosc x srednica felgi, wszystko wyrazone jest w calach. Pozdrawiam Michal Debski [EMAIL PROTECTED] 0-501 185-604 Warszawa i okolice Mercedes 230 GE
- [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie jacek_kowalski
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Lukasz Szymanek
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Michał Dębski
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Krzysztof Kretkiewicz
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Kowieski
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Krzysztof Kretkiewicz
- [OFF-ROAD] swieca plomieniowa Bartek Sielski
- Re: [OFF-ROAD] swieca plomieni... Mieszko
- [OFF-ROAD] Odp: [OFF-ROAD] swi... ppajton
- Re: [OFF-ROAD] swieca plom... Piotr Adamczyk
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Kowieski
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Dawid Augustyn
- [OFF-ROAD] Odp: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasni... Adam Kowalczyk
