On Sat, Mar 16, 2002 at 11:22:54PM +0100, Kowieski wrote:

Oooo, Pirs ;-)
Cze doktore, zyje, nic mi nie jeste, puzle juz prawie skonczone ;)

Krecik


> Oooooo, Kret!!
> Pirs
> XJ'90
> ----- Original Message -----
> From: "Krzysztof Kretkiewicz" <[EMAIL PROTECTED]>
> To: <[EMAIL PROTECTED]>
> Sent: Saturday, March 16, 2002 11:05 PM
> Subject: Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie
> 
> 
> > On Sat, Mar 16, 2002 at 11:00:12PM +0100, [EMAIL PROTECTED] wrote:
> >
> > 31 - w calach - wysokosc stojącej opony, od ziemi do szczytu
> > 10.5 - szerokość opony, nie pamiętam, ale chyba w szczycie - czyli zaraz
> pod
> > bieżnikiem
> > R15 - promień dziury w środku, czyli na jaką felgę pasuje
> >
> > czyli 31*2.54 = 78cm wysokosc
> >       10,5*2.54 = 26cm szerokosc
> >
> >
> > > Wyjasnijcie mi prosze jak czytac te rozmiary: 31.10x50 r 15. W temacie
> > > off- road  zaczynam dzialac, ale nigdy nie spotkalem sie z takimi
> > > oznaczeniami. Przetlumaczcie mi to na cm lub na cale.
> > >
> > > hej
> > > Jacek K
> > > UAZ 80`
> > >
> > > ---
> > >  Przylacz sie do nas! Niezapomniane wrazenia z antywiruswej akcji!
> > >  >>>  Niespotykanie niskie ceny ! Http://www.antywirus.kki.pl  <<<
> > > ---

Odpowiedź listem elektroniczym