ppajton wrote:
>
> podobnie bylo u mnie w ARO tyle ze na 3,2litra pojemnosci to nie starczalo-
> po prostu nie chcial palic wiec mu dawalem:
> -najpierw troszke grzalem
> -potem otwieralem taki koreczek w kolektorze ssacym i psikalem AUTOSTART do
> diesla (uwaga zeby nie przegrzac)
> -wsiadalem, zamykalem starannie drzwi i grzalem swiece
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
A jaka role pelnilo STARANNE zamykanie drzwi? Adampio
