podobnie bylo u mnie w ARO tyle ze na 3,2litra pojemnosci to nie starczalo- po prostu nie chcial palic wiec mu dawalem: -najpierw troszke grzalem -potem otwieralem taki koreczek w kolektorze ssacym i psikalem AUTOSTART do diesla (uwaga zeby nie przegrzac) -wsiadalem, zamykalem starannie drzwi i grzalem swiece -po uslyszeniu "bum" wysiadalem i delikatnie wtryskiwalem jeszcze troszke AUTOSTART-a odpalalem i czasami sie udalo a czasami musialem pchac (szczegolnie jak bylo ponizej -15C) :-))) pozdr. PYTON L040
----- Original Message ----- From: Bartek Sielski <[EMAIL PROTECTED]> To: <[EMAIL PROTECTED]> Sent: Sunday, March 17, 2002 11:19 AM Subject: [OFF-ROAD] swieca plomieniowa > > Ma ktos pomysl jak usprawnic swiece plomieniowa ? > Jesli ktos nie wie jak to dziala to juz mowie ... > > Swieca jest jedna na caly kolektor ... > Nagrzewa sie po 10 sekundach , otwiera zaworek i splywa na nia ropa ze > specjalnego zbiorniczka ... > Wtedy zaczynamy krecic ... Swieca sie zapala i silnik startuje ... > > Zeby ropa sciekla to zbiorniczek musi byc wyzej niz kolektor ... u mnie > takie rozwiazanie jest nie mozliwe wiec zastosowalem ... > hmm ... zbiorniczek ze spryskiwaczem ... > > I tak po 10 sekundach nagrzewania swiecy nastepuje wtrysk ropy na > rozrzazona swiece, ropa ktora ma wieksze cisnienie daje wiekszy plomien ... > > I co ciekawe to dziala ... narazie - co bedzie przy temperaturach mocno > minusowych nie wiem ... > Moze ktos ma jakis pomysl na usprawnienie swiecy plomieniowej ? > > > > [EMAIL PROTECTED] > http:\\www.uaz.3d.pl [ lista posiadaczy UAZ / GAZ ] > > > -- > Myslisz o otworzeniu wlasnego sklepu internetowego? > A moze o wynajeciu stoiska w wirtualnym pasazu? > W Centrum e-biznesu mozesz miec jedno i drugie. Juz od 290 zl za rok. > Wybierz: e-witryne lub e-sklep. http://handel.getin.pl/ > >
