> On Sat, Mar 16, 2002 at 11:00:12PM +0100, [EMAIL PROTECTED]
> wrote:
> 
> 31 - w calach - wysokosc stojącej opony, od ziemi do szczytu
> 10.5 - szerokość opony, nie pamiętam, ale chyba w szczycie - czyli zaraz
> pod
>       bieżnikiem
> R15 - promień dziury w środku, czyli na jaką felgę pasuje

To ja mam zgadkę z tej samej serii :)

8,40-15 (215-380)   -> to jest na sowieckich oponkach w Gaziku 69M
rozumiem, że 15 cali felga, a reszta???
co tam można wrzucić sensownego, żeby nie trzeba było zmieniać felg?

Pozdrawiam.
Dawid.


Odpowiedź listem elektroniczym