> On Sat, Mar 16, 2002 at 11:00:12PM +0100, [EMAIL PROTECTED] > wrote: > > 31 - w calach - wysokosc stojącej opony, od ziemi do szczytu > 10.5 - szerokość opony, nie pamiętam, ale chyba w szczycie - czyli zaraz > pod > bieżnikiem > R15 - promień dziury w środku, czyli na jaką felgę pasuje To ja mam zgadkę z tej samej serii :) 8,40-15 (215-380) -> to jest na sowieckich oponkach w Gaziku 69M rozumiem, że 15 cali felga, a reszta??? co tam można wrzucić sensownego, żeby nie trzeba było zmieniać felg? Pozdrawiam. Dawid.
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Lukasz Szymanek
- [OFF-ROAD] Odp: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Michał Dębski
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Krzysztof Kretkiewicz
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Kowieski
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Krzysztof Kretkiewicz
- [OFF-ROAD] swieca plomieniowa Bartek Sielski
- Re: [OFF-ROAD] swieca plomieniowa Mieszko
- [OFF-ROAD] Odp: [OFF-ROAD] swieca p... ppajton
- Re: [OFF-ROAD] swieca plomieni... Piotr Adamczyk
- Re: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Kowieski
- [OFF-ROAD] Odp: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Dawid Augustyn
- [OFF-ROAD] Odp: [OFF-ROAD] Prosba o wyjasnienie Adam Kowalczyk
