Ma ktos pomysl jak usprawnic swiece plomieniowa ? Jesli ktos nie wie jak to dziala to juz mowie ...
Swieca jest jedna na caly kolektor ... Nagrzewa sie po 10 sekundach , otwiera zaworek i splywa na nia ropa ze specjalnego zbiorniczka ... Wtedy zaczynamy krecic ... Swieca sie zapala i silnik startuje ... Zeby ropa sciekla to zbiorniczek musi byc wyzej niz kolektor ... u mnie takie rozwiazanie jest nie mozliwe wiec zastosowalem ... hmm ... zbiorniczek ze spryskiwaczem ... I tak po 10 sekundach nagrzewania swiecy nastepuje wtrysk ropy na rozrzazona swiece, ropa ktora ma wieksze cisnienie daje wiekszy plomien ... I co ciekawe to dziala ... narazie - co bedzie przy temperaturach mocno minusowych nie wiem ... Moze ktos ma jakis pomysl na usprawnienie swiecy plomieniowej ? [EMAIL PROTECTED] http:\\www.uaz.3d.pl [ lista posiadaczy UAZ / GAZ ] -- Myslisz o otworzeniu wlasnego sklepu internetowego? A moze o wynajeciu stoiska w wirtualnym pasazu? W Centrum e-biznesu mozesz miec jedno i drugie. Juz od 290 zl za rok. Wybierz: e-witryne lub e-sklep. http://handel.getin.pl/
