> Ma ktos pomysl jak usprawnic swiece plomieniowa ? > Jesli ktos nie wie jak to dziala to juz mowie ... > > Swieca jest jedna na caly kolektor ... > Nagrzewa sie po 10 sekundach , otwiera zaworek i splywa na nia ropa ze > specjalnego zbiorniczka ... > Wtedy zaczynamy krecic ... Swieca sie zapala i silnik startuje ... > > Zeby ropa sciekla to zbiorniczek musi byc wyzej niz kolektor ... u mnie > takie rozwiazanie jest nie mozliwe wiec zastosowalem ... > hmm ... zbiorniczek ze spryskiwaczem ... > > I tak po 10 sekundach nagrzewania swiecy nastepuje wtrysk ropy na > rozrzazona swiece, ropa ktora ma wieksze cisnienie daje wiekszy plomien ... > > I co ciekawe to dziala ... narazie - co bedzie przy temperaturach mocno > minusowych nie wiem ... > Moze ktos ma jakis pomysl na usprawnienie swiecy plomieniowej ? > [EMAIL PROTECTED]
Moj Ojciec ma w ZUKu Perkinsa i nigy nie stosowal swiecy plomieniowej - Perkins tak ladnie pali, ze nawet zima bylo spoko MIESZKO
