W liście z wto, 23-12-2003, godz. 19:02, Mariusz Mazur pisze: 
> (bo jak nie damy, to raczej nie będziemy graficznym bootem ryzykować 
> domyślnie)
w kazdym badz razie pldconf sobie z tym poradzi (jak tylko napisze sie
to co trzeba ;>)

pozdrawiam
-pawel

-- 
Pawel Zurowski


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym