On Tue, Dec 23, 2003 at 07:00:16PM +0100, Tomasz Witek wrote:
> Zawsze mozna zrobic wajche, zeby mozna bylo wylaczyc.
> Ja tez mam monitory vga w serwerach dwukolorowe :)
> na ktorych splash lilo wyglada okropnie.
> Ale jesli bedzie mozna wylaczyc to jak np. w RH to bedzie super bo
> "developer" sobie poradzi a zwykly user bedzie mial radoche.

Zdaje się że w GRUBie nie da się graficznego menu wyłączyć (przynajmniej
mnie się nie udało) i musiałem go sobie przekompilować bez niektórych
patchy, żeby na moim serwerze wogóle dało się tego używać. Jeżeli ten
bootsplash miałby wyglądać podobnie....

Pozdrowienia,
        Jacek

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym