Quoting Andrzej Krzysztofowicz <[EMAIL PROTECTED]>:

>> undefined ma parisc'a. ja mam mipsa. s/370, s/390 mozna spokojnie
>> zaemulować (spec jest w PLD). 
> Ale czy zamierzacie na tym stawiac Linuksa w rozsadnej przyszlosci (tzn.
> przed wypuszczeniem jadra 2.8.0 ...) ?
> Bo jesli nie, to tak jakby ich nie bylo.

jak się wyrobie z przenosinami & rozbudową węzłów to mam troche
maszyn, które można spróbować odpalić.

-- 
robert j. wozny
... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, 
a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer)


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym