Quoting Andrzej Krzysztofowicz <[EMAIL PROTECTED]>: >> undefined ma parisc'a. ja mam mipsa. s/370, s/390 mozna spokojnie >> zaemulować (spec jest w PLD). > Ale czy zamierzacie na tym stawiac Linuksa w rozsadnej przyszlosci (tzn. > przed wypuszczeniem jadra 2.8.0 ...) ? > Bo jesli nie, to tak jakby ich nie bylo.
jak się wyrobie z przenosinami & rozbudową węzłów to mam troche maszyn, które można spróbować odpalić. -- robert j. wozny ... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
