On Friday 02 of January 2004 21:27, Tomasz Pala wrote:
> On Fri, Jan 02, 2004 at 21:13:55 +0100, Jacek Konieczny wrote:
> > Liczymy na to, że te glibc-kernel-headers będą nie tylko dla nas.
>
> Ale to wymaga przyciągnięcia do nas ludzi, którzy zajmują się tym w
> innych distro. Ktoś próbował ich już chociaż poinformować?

Przy następnym releasie mam zamiar ogłosić na lkml (specjalnie się w tym celu 
zapisałem).

-- 
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z 
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz.                 { Osho }

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles


Odpowiedź listem elektroniczym