On Sun, 18 Jan 2004, Mariusz Mazur wrote: > > > a co z ia64 ktore miales zalatwic? :P > > Jeszcze trochę - rozruch jest w toku... > Khekhem. Do pld można władować dowolną ilość architektur, tylko > (a) po co
hem.... itanium to jest przyszłość. Podobnie jak amd64. Te procesory się pojawiają coraz częściej. > (b) czy jest to warte dodatkowej roboty? Po robocie Jacka z amd64 myślę, że ia64 będzie dosyć proste... > (no i (c), czy wystarczy miejsca na ftpie :) :) -- pozdr. Paweł Gołaszewski --------------------------------- worth to see: http://www.againsttcpa.com/ CPU not found - software emulation... __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
