On Fri, Jan 02, 2004 at 09:16:56PM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> > > A moze przesadzilem i na ktoras z powyzszych ktos z czytelnikow potruje PLD?
> > > (o m68k slyszalem)
> > 
> > undefined ma parisc'a. ja mam mipsa. s/370, s/390 mozna spokojnie
> > zaemulować (spec jest w PLD). 
> 
> Ale czy zamierzacie na tym stawiac Linuksa w rozsadnej przyszlosci (tzn.
> przed wypuszczeniem jadra 2.8.0 ...) ?
na moim pariscu stoi linux - debian. caly czas. tyle ze to ma bodajze
80mhz, wiec tworzenie pld na to ma nikly sens. A na robienie tego jako
hobby jakos malo mam ostatnio czasu ;). Oczywiscie jakby ktos inny sie
znalazl z pariscem troszke szybszym to moje moze posluzyc jako maszynka
testowa...
W wolnych chwilach jak sie nudze i jestem na uczelni proboje postawic w
tym wogole naszego rpm-a, ale ciezko idzie...

>   Andrzej M. Krzysztofowicz               [EMAIL PROTECTED]

-- 
Andrzej Dopierała
Prywatnie.

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym