On Fri, Jan 02, 2004 at 09:16:56PM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote: > > > A moze przesadzilem i na ktoras z powyzszych ktos z czytelnikow potruje PLD? > > > (o m68k slyszalem) > > > > undefined ma parisc'a. ja mam mipsa. s/370, s/390 mozna spokojnie > > zaemulować (spec jest w PLD). > > Ale czy zamierzacie na tym stawiac Linuksa w rozsadnej przyszlosci (tzn. > przed wypuszczeniem jadra 2.8.0 ...) ? na moim pariscu stoi linux - debian. caly czas. tyle ze to ma bodajze 80mhz, wiec tworzenie pld na to ma nikly sens. A na robienie tego jako hobby jakos malo mam ostatnio czasu ;). Oczywiscie jakby ktos inny sie znalazl z pariscem troszke szybszym to moje moze posluzyc jako maszynka testowa... W wolnych chwilach jak sie nudze i jestem na uczelni proboje postawic w tym wogole naszego rpm-a, ale ciezko idzie...
> Andrzej M. Krzysztofowicz [EMAIL PROTECTED] -- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
