On Fri, Jan 02, 2004 at 21:13:55 +0100, Jacek Konieczny wrote:

> Liczymy na to, że te glibc-kernel-headers będą nie tylko dla nas.

Ale to wymaga przyciągnięcia do nas ludzi, którzy zajmują się tym w
innych distro. Ktoś próbował ich już chociaż poinformować?

-- 
GoTaR <priv0.onet.pl->gotar>
http://vfmg.sourceforge.net/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym