On Fri, Jan 02, 2004 at 21:13:55 +0100, Jacek Konieczny wrote: > Liczymy na to, że te glibc-kernel-headers będą nie tylko dla nas.
Ale to wymaga przyciągnięcia do nas ludzi, którzy zajmują się tym w innych distro. Ktoś próbował ich już chociaż poinformować? -- GoTaR <priv0.onet.pl->gotar> http://vfmg.sourceforge.net/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
