On Fri, Jan 02, 2004 at 09:08:26PM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
> To juz wcialem.
> 
> Teraz sie zastanawiam nad sensem tworzenia glibc-kernel-headers dla
> architektur, na ktorych nie mozemy nawet sprawdzic budowania
> (arm, arm26, cris, h8300, mips, parisc, s390, sh, v850).

Liczymy na to, że te glibc-kernel-headers będą nie tylko dla nas.
A wiele poprawek a asm/%{arch} wygląda identycznie dla wszystkich
%{arch} - odpuszczenie sobie tego teraz bardzo utrudniłoby robotę 
komuś kto chciałby wsparcia innej architektury i musiał zrobić wszystko
od zera.

Pozdrowienia,
        Jacek

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym