On Sun, Jan 18, 2004 at 09:37:06PM +0100, Paweł Gołaszewski wrote:
> > (b) czy jest to warte dodatkowej roboty?

IMHO portować można bez "oficjalnego supportu" i trzymania pakietów na
oficjalnym FTP.

> Po robocie Jacka z amd64 myślę, że ia64 będzie dosyć proste...

Moja praca w tym przypadku niewiele zmienia. W IA64 dużo się robi
inaczej. Np. biblioteki lecą do /usr/lib, nie /usr/lib64 (nie jest tak
całkiem kompatybilny wstecz z IA32).

Pozdrowienia,
        Jacek

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym