W liście z pon, 12-01-2004, godz. 21:54, Marcin Krzyzanowski pisze: > ja poprostu dziekuje postoje. To jest IMHO nieakceptowalne jako > standardowe ustawienie i niech mi ktos powie gdzie mam kliknąć żeby to > wyłączyć i wrocic do poprzedniego stanu. > > http://krzak.linux.net.pl/brzydal.jpg >
przepraszam za te powtorke wydawalo mi sie ze lista nie dziala i wyslalem z drugiej maszyny. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
